Tillbaka till samtliga rapporter

Belysning behövs o asfalt släppt

Rapporterat av Android i kategorin Gång- och cykelbana, anonymt 22:34, fredag 4 januari 2019

Skickades till Lysekils kommun, 1 minut senare

Fotat med blixt. En gångväg på 100 meter utefter Rotemyren där motionärer/cyklister i olika åldrar går och cyklar frekvent. Inte en ljuslykta i detta ett så tättbebott o väl använda gång/cykelväg. Asfalt har släppt mer o mer utefter kanterna ner mot dammen.En kväll/natt händer det nåt här p.g.a att ingen ser nåt i kolmörkret...

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 14:20, måndag 4 februari 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?