Tillbaka till samtliga rapporter

Soptunna med nedfallen botten

Rapporterat av Android i kategorin Avfall och återvinning, anonymt 15:09, tisdag 1 januari 2019

Skickades till Lunds kommun, 1 minut senare

Botten har trillat ned på soptunnan så att man inte kan slänga något i den utan att det trillar ur.

Vid busshållplatsen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?