Tillbaka till samtliga rapporter

Sandviksvägen 40 Forshaga, tätt avlopp

Rapporterat av iOS i kategorin Vatten och avlopp av Lars Gustafson, 11:26, tors 6 december 2018

Skickades till Forshaga kommun, 4 minuter senare

Dags igen för återkommande rensbehov. Toaletter mm fortfarande i funktion= inte akut.

Lars Gustafson 070 628 74 35

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Beställning av spolning beställd. Forshaga Kommun.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 12:00, tors 6 december 2018

  • Felet åtgärdat, bra kommunikation med kommunen! / L

    Postat av Lars Gustafson 23:43, tisdag 8 januari 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?