Tillbaka till samtliga rapporter

3 gatlyktor trasiga

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Erika Lövqvist, 23:47, sön 2 december 2018

Skickades till Söderhamns kommun, 3 minuter senare

3 av 4 gatlyktor är trasiga på vägen upp mot Östra Berget. 2 av dem har krånglat en längre tid och jag har påtalat detta tidigare. Nu är det väldigt mörkt efter vägen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Åtgärdat, ljuskällor samt elektroniska tändare utbytta.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 09:13, ons 5 december 2018

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?