Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig lampa Snäckvägen

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 20:37, lördag 1 december 2018

Skickades till Sundsvall, 3 minuter senare

Gatlampa längst upp på Snäckvägen trasig. Förutom att det är mörkt på platsen så är det den lampan som bidragit till viss belysning på det intilliggande övergångsstället (de lamporna är också trasiga). Tacksam för åtgärd.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.

Ditt lösenord måste inkludera 6 eller fler tecken.