Tillbaka till samtliga rapporter

STORT hög med trasiga soppåsar. Skrap ligger över allt

Anonym rapport i kategori Nedskräpning, 10:57, lör 10 november 2018

Skickades till Skurups kommun, 3 minuter senare

Massor med skräp. Måste vara båda brandfarligt och hälsofarligt. Flera höga med trasiga soppåsar.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Förfärligt att dessa soppor och gammalt skräp för ligga kvar. Fult, hälsofarligt och brandfarligt. Råttorna trivs bra där tror jag. Ska det verkligen ser ut så i Skurup!!!

    Postat anonymt 11:46, lör 8 december 2018
    Fortfarande öppen, via enkät

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?