Tillbaka till samtliga rapporter

Söndrig gatlampa

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Camilla Håkansson, 23:59, fre 9 november 2018

Skickades till Skurups kommun, 1 minut senare

Gatlampan tänds ibland inte..ibland släcks den efter nån timme. Detta gäller lampan utanför Poppelvägen 5.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 01:03, lör 8 december 2018

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?