Tillbaka till samtliga rapporter

Lyktstolpe avbruten och ligger ner

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 23:12, fre 9 november 2018

Skickades till Skurups kommun, 3 minuter senare

Lyktstolpen har blivit påkörd och är avbruten. Har legat i vägkanten i flera månader.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Ny lyktstolpe på plats.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 23:26, tis 4 december 2018

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 23:26, tis 4 december 2018

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.