Tillbaka till samtliga rapporter

Grus i korsning

Anonym rapport i kategori Vägar, 01:22, fre 1 augusti 2014

Skickades till Skurups kommun, 3 minuter senare

Efter en reparation av gatan är det kvarlämnat grus som dras ut i vägbanan. Gör det farligt för motorcyklar och mopeder.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Detta är Trafikverkets väg och deras ansvar.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:28, fre 1 augusti 2014

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.