Tillbaka till samtliga rapporter

Belysning på vändplats utanför dagis, enbart gatubelysningen, ej belysningen mot lekparken

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 15:25, tisdag 6 november 2018

Skickades till Söderhamns kommun, mindre än en minut senare

Belysningen på vändplats utanför dagis trasig

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Åtgärdat

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:51, fredag 9 november 2018

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.

Ditt lösenord måste inkludera 6 eller fler tecken.