Tillbaka till samtliga rapporter

Nybrogatan 20 Ljungbyhed

Anonym rapport i kategori Gång och cykelbana, 14:05, fredag 19 oktober 2018

Skickades till Klippans kommun, 5 minuter senare

Trottoaren är sprucken och sönder

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Kategori ändrat från ‘Gator, skyltar och parkering’ till ‘Offentlig toalett’

    Postat av Klippans kommun (helen.amilon@klippan.se) 07:23, måndag 22 oktober 2018

  • Kategori ändrat från ‘Offentlig toalett’ till ‘Gång och cykelbana’

    Postat av Klippans kommun (helen.amilon@klippan.se) 07:24, måndag 22 oktober 2018

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.

Ditt lösenord måste inkludera 6 eller fler tecken.