Tillbaka till samtliga rapporter

Död grävling

Rapporterat i kategori Övrigt av Tomas Jallén den 18:22, tisdag 9 oktober 2018

Skickades till Alingsås kommun, 3 minuter senare

Död grävling ligger på gräsmattan nära buskarna. Bilden är tagen från Götagatan mot väg 180 med infarten till Götagatan i vänster bildkant.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Alingsås kommun (Alingsås kommun) 08:29, onsdag 10 oktober 2018

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Alingsås kommun (Alingsås kommun) 08:29, onsdag 10 oktober 2018

  • Det löstes snabbt.

    Postat av Tomas Jallén 19:48, tisdag 6 november 2018

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.

Ditt lösenord måste inkludera 6 eller fler tecken.