Tillbaka till samtliga rapporter

Fullt av glas vid gatan.trottoarerna, varit så jättelänge

Rapporterat i kategori Nedskräpning av Dan Olsson, 22:52, lör 29 september 2018

Skickades till Skurups kommun, 3 minuter senare

Legat massvis med krossat glas vid mackleanskolan vid bussarna ca på trottoarerna. Man blir ju rädd hundar ska få glas i tassarna när de går här

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?