Tillbaka till samtliga rapporter

Allt grus, sen snön i mars, ligger kvar på parkeringen vid fsk och gummifabrik.

Anonym rapport i kategori Vinterväghållning, 10:03, ons 26 september 2018

Skickades till Skurups kommun, 1 minut senare

Egentligen inget fel men det har glömts bort att sopa bara och små barn stoppar gärna ner gruset i brunnarna.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?