Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning sönder

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 20:27, mån 24 september 2018

Skickades till Skurups kommun, 2 minuter senare

Gatubelysning sönder Mellan hus Idrottsvägen 29 och 31

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 21:00, mån 22 oktober 2018

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.