Tillbaka till samtliga rapporter

Buskar ut över gångväg.

Rapporterat av iOS i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 20:17, ons 19 september 2018

Skickades till Skurups kommun, 2 minuter senare

Det behövs klippas, bra om trottoar kan användas.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi kommer påtala detta för Fastighetsägaren Tack för tipset

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:41, mån 24 september 2018

  • Fantastiskt bra. Ett par veckor efter rapporten så problemet löst.

    Postat anonymt 21:17, ons 17 oktober 2018

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.