Tillbaka till samtliga rapporter

Slukhål AKUT

Rapporterat av iOS i kategorin Vägar (Riksvägar/Trafikverket), anonymt 14:34, fredag 14 september 2018

Skickades till Trafikverket, 1 vecka, 6 dagar senare

Slukhål intill brunn i trottoar

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Ligger på Gamla vägen.

    Postat anonymt 14:42, fredag 14 september 2018

  • Kategori ändrat från ‘Gång och cykelbana’ till ‘Vägar (Riksvägar/Trafikverket)’

    Postat av Klippans kommun (Michel Tränefors) 14:32, torsdag 27 september 2018

  • Ej åtgärdat och skyltning ligger nere

    Postat av Lars Henningsson 07:33, torsdag

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.

Ditt lösenord måste inkludera 6 eller fler tecken.