Tillbaka till samtliga rapporter

Stort hål i asfalten

Rapporterat av iOS i kategorin Gator, skyltar och parkering, anonymt 11:10, tors 13 september 2018

Skickades till Klippans kommun, 5 minuter senare

Slår i söder hjulupphängning på bilar som kör in på parkeringen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Lagat

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:24, fre 28 september 2018

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.