Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gatubelysning

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 11:50, ons 12 september 2018

Skickades till Skurups kommun, 5 minuter senare

Hej. Gatubelysningen utanför vår ingång till Mackleanskolan är trasig och vi önskar att få den lagad nu när det är mörkt på morgnar o kvällar. Det gäller lampan vid norra entrén vid cykelställen och där skolskjutsarna stannar. Jag är osäker på hur länge den varit trasig. Tack så mycket. Mvh Marie

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Problemet är inte löst, lampan är ännu inte fixad.

    Postat anonymt 12:24, ons 10 oktober 2018
    Fortfarande öppen, via enkät

  • Problemet är inte löst.

    Postat anonymt 22:41, ons 7 november 2018
    Fortfarande öppen, via enkät

  • Fortfarande öppen, via enkät, 00:14, tors 6 december 2018

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 18:52, torsdag 3 januari 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?