Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning stolpe påkörd, lutar.

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Linda karlborg, 10:26, mån 10 september 2018

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Påkörd på morgonen 10 sept.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till AleEl och vi inväntar återkoppling. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 10:59, tis 11 september 2018

  • Fortfarande öppen, via enkät, 12:37, mån 8 oktober 2018

  • Hej, stolpen är utbytt.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Gustaf Nilvall Ale kommun Infrastruktur) 11:02, torsdag 14 mars 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?